Oidentifierad konstnär
2020-07-01
784013
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition med fönster, olja på duk, signerad och daterad- 05, ca 100x82 cm