Blandteknik
2020-07-01
784008
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 013, ca 90x60 cm