Litografier Max Walter Svanberg
2020-06-20
783990
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): 2 st kompositioner, signerade, numrerade 18/30, 21/30, ca 21 x 17 cm