Blandteknik
2020-06-25
783955
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 013, ca 101x90 cm