Mats Månsson akvarell
2020-06-20
783924
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATS MÅNSSON (född 1945), Komposition, akvarell, signerad samt daterad -83, bladmått ca 69x49
Eh examinerad ur ram