Japanska träsnitt
2020-06-17
783919
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAPANSKA TRÄSNITT (3) Miyagawa Shuntei, Kvinna med parasoll, omkring 1900, ca 31x20 cm, Toyohara Kunichinka, (1835-1900) Fudo Myoo i bakgrunden, ca 34x23 cm, Chicahobu, tre samtalande kvinnor, sent 1800-tal, ca 36x24 cm
Nagg, fläckar och veck