Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-06-17
783889
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTRIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med segelfartyg, signerad J Andersson samt daterad 1919, olja på duk, ca 61x96 cm