Sponton
2020-06-19
783867
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPONTON Indopersiskt område, 1800-tal, delvis förgylld och försedd med två mindre spetsar, längd med skaft ca 69 cm
skaft ej original, delvis omarbetad, klinga med korrosion