Silveretui
2020-06-20
783861
| Klubbat belopp | 140 EUR |
| Utropspris | 200 EUR |
ETUI, silver, niello, kontrollmästarte Ivan Vasilyevich Avdeyev, Moskva 1850 / 60, 12 x 6 cm
Gravyr, åldersrelaterat slitage, små bucklor.