Bojan Kina 1800-tal
2020-06-17
783845
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJAN, Kina, 1800-talets slut, underglasyr i blått, höjd ca 24 cm
Avslag vid lock