Japanska bronser samt vaser
2020-06-27
783838
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAPANSKA BRONSER, 1 par tallrikar, samt VASER, 1 par Satsuma, porslin, Japan, samtliga signerade, 1900-talets första hälft, diameter 21 cm, höjd 12 cm.