Serveringsvagn
2020-06-17
783789
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, 3 våningar, vitmetall, höjd ca 75 samt 62x31 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage