Skulptur Afrika
2020-06-17
783747
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, Afrika, 1900-tal, skuren samt svärtad med detaljer i läder, höjd ca 48 cm
Torrsprickor, slitage, ställvis bortfall av trä