Krisdolkar
2020-06-17
783727
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KRISDOLKAR (8)samt dekorationsdolkar, 1800- och 1900-tal, skurna trähandtag samt horn, baljor i trä och metall, längd mellan ca 36-50 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage