Buddhahuvud
2020-06-17
783725
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BUDDHAHUVUD, 1900-tal, signerad i botten, skuren i trä samt krederad och bemålad, höjd ca 52, största vidd 28 cm
Torrsprickor, bortfall av kredering och bemålning, slitage