Bertil Vallien skulptur
2020-06-24
783723
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL VALLIEN, skulptur, polykromt glas, Kosta Boda, i form av båt, dekor av innesluten figur, signerad Kosta Boda B Vallien 005821-95, längd 17,5 cm
Minimala kantnagg.