Golvlampa
2020-06-19
783615
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, slutet av 1900-talet, vitlackerad metall, höjd ca 170 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, brukslitage