Karel Zijlstra
2020-06-25
783439
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAREL ZIJLSTRA (född 1958): Komposition, tryck, signerad Karel Zijlstra och numrerad 1/3, bildstorlek ca 158x77 cm
Ej examinerad ur ram