Peder Duke färglitografi
2020-06-16
783437
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): komposition, signerad samt daterad 1993, numrerad 4/200, färglitografi, bladmått ca 52x46 cm
Ej examinerad ur ram