Ed Finnell fotografi föreställande The Faces
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Rod Stewart & Ronnie Wood, The Faces Smiler Tour, Los Angeles, 5 mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,6x50,8 cm
Löst blad
783410
2020-06-20