Bertil Fridhagen Aristokrat soffa samt fåtölj
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BERTIL FRIDHAGEN, "Aristokrat", soffa samt fåtölj, Bröderna Andersson, 1950/60-tal, armlän i mahogny, soffans längd 175, sitthöjd ca 46 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, fläckar
783382
Päivämäärä:
2020-06-15