Oljemålning 1887
2020-06-20
783375
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad C Kiellin (?) och daterad -87 (1887), 23,5 x 33 cm.
Lagning, retuscher.