Gouache kvinnoporträtt
2020-06-19
783080
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinnoporträtt, otydlig signering, daterad 51, gouache, ca 33 x 22 cm