Lampa för utomhusbelysning
2020-06-16
783076
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LAMPA, för utomhusbelysning, (saknar stång) 1900-talets mitt, skärm i gul plast, tak i koppar, höjd ca 53, diameter 72 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen gaRANTERAS EJ