Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
OHARA KOSON (Japan 1877-1945): fåglar, 4 st träsnitt med handkolorering, signerade, bladstorlek ca 34 x 19 cm.
Mindre skador, 3 av dem uppklistrade.
782943
2020-06-15