38 - Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-08-21
782902
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), figurkomposition, otydligt signerad, olja på pannå, ca 30 x 35 cm