12 - Golvlampa Italien

12 - Golvlampa Italien
12 - Golvlampa Italien

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, skuret trä, bronserad och patinerad, textilskärm, 1900-talets första hälft, sannolikt Italien, höjd inkl skärm ca 170 cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

782743

2020-08-21