Ellis Wallin oljemålning
2020-06-12
782506
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): Skärgårdsvy från Bohuslän, signerad Ellis Wallin -60, olja på duk, 54x65 cm