Karl Axel Pehrson emalj
2020-06-12
782476
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K.A Pehrson i plåten, emalj, ca 60x42 cm
Obetyldiga kantskador