Martin Emond
2020-06-14
782445
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARTIN EMOND (1895-1965): Kvinnoporträtt, signerad Martin Emond, olja på duk, ca 50x92 cm