Paavo Tynell vägglamppa
2020-06-13
782386
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 EUR |
PAAVO TYNELL, VÄGGLAPPA, för utomhusbruk. 1900-talets mitt, patinerad koppar, insidan vitmålad. Diam. 31,5 cm, djup 33 cm.
Slitage, ej funktionstestad.