Madeleine Pyk
2020-06-13
782364
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Tuff", signerad M. Pyk, 39/310, färglitografi, bildmått ca 46x41 cm