Kliuchnikov olja
2020-06-11
782175
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Skeppsholmen, signerad V. Kliuchnikov, olja på duk, ca 100x70 cm, oramad