Lars Jonsson litografi
2020-06-12
782119
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Skrattmåsar, signerad samt E A, ca 38x52 cm