3 delar porslin Kina
2020-06-14
781982
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PORSLIN: 3 dlr, Kina, 2 vaser samt skål med lock, emaljmålad dekor, 1900-tal, största H ca 15 cm
Skadaor: En vas med nagg