August Puig Färglitografi
2020-06-11
781981
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 62/100, oramat blad, bladmått ca 56x72 cm