Fat porslin Japan
2020-06-21
781950
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Japan, 1800-tal, guldimari med dekor av lejon och broderad boll, konturerad kant, 27 cm.
Smärre bruksslitage.