Scroll Kina
2020-06-10
781948
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SCROLL, på papper, Kina, 1900-talets mitt, kalligrafi, ca 375x26 cm
Veck, fläckar, slitage