Andreas Wargenbrant brons

Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "The winner takes it all", tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), monogramsignerad och daterad undertill 2020, grönpatinerad brons, höjd ca 10, längd 20 cm

781921

2020-06-11