Prispokal
2020-06-10
781739
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
PRISPOKAL, Svenska Motorklubbens sommarpokal 1912, Silver med detaljer i emalj samt sockel i trä, plaketten stämplad C g Hallberg, 1912, höjd ca 57 cm
Åldersrelaterat slitage