Skulptur
2020-06-09
781644
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR i form av häst. 1900/2000-tal, patinerad brons höjd ca 27, längd 45 cm
Smärre slitage