Vas Kina 1900-tal
2020-06-09
781621
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-talets början, balusterformad, polykrom dekor, kalligrafi, höjd ca 42 cm, träsockel medföljer
Delvis senare dekor