Klubbat för:
8 600 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
EERO SAARINEN, soffbord, "Tulip", Knoll, skiva i marmor, på trumpetformad fot i vitlackerad metall, etikettmärkt NK, höjd 52, diameter 91 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, repor
781537
2020-06-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner