Fåtölj
2020-06-09
781524
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1920-tal, stomme i betsad ek, klädd med brunt skinn, sitthöjd ca 48, bredd 69 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage