Skrivbordslampa
2020-06-09
781498
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORDSLAMPA, plåt och aluminium, 1900-talets mitt, vinklad skärm, höjd ca 45 cm
Slitage, fläckar