Oljemålning 17/1800-tal
2020-06-14
781418
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal, porträtt, olja på duk, ca 78 x 64 cm
Krackeleringar, lagningar, retuscher, dukskada