Oljemålning omkring 1900
2020-06-10
781380
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Porträtt, 1800-tal, olja på duk, ca 25,5 x 20 cm
Krackeleringar