Klubbat för:
800 SEK
800 SEK
GOLVLAMPA, skuret bronserat trä, textilskärm med rottingdetaljer, troligen Italien, 1900-tal, höjd inkl skärm ca 148 cm
Slitage, SAV garanterar ej funktionen
781337
2020-08-22