Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-06-09
781233
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,, signerad (svårläst) samt daterad 27, olja på pannå, ca 39x46 cm