Taklampa
2020-06-09
781179
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLAMPA, sent 1900-tal, 1 ljuspunkt lampfäste i kromad metall, kupa i klarglas med inneslutningar, höjd ca 49, diameter 30 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage